img

Przewodnik dla klientów IRIS

Oprogramowanie do zarządzania tłumaczeniami jeszcze nigdy nie było tak proste, bezpieczne i wydajne. Dzięki naszej własnej platformie internetowej Iris Translation Management Platform Państwa firma będzie mogła współpracować ze wszystkimi zainteresowanymi stronami z branży tłumaczeniowej za pośrednictwem jednej platformy.

Jeśli byli Państwo naszymi klientami i zdecydowali się na korzystanie z platformy do zarządzania tłumaczeniami Iris, zapewne zdali sobie już Państwo sprawę, że czasy wysyłania dokumentów pocztą elektroniczną minęły bezpowrotnie.

Najnowsza wersja Iris obsługuje wszystkie pliki, niezależnie od ich formatu i rozmiaru. Wystarczy kilka kliknięć, aby zlecić wycenę, pobrać tłumaczenie, sprawdzić status projektu, porozmawiać z kierownikiem projektu i pobrać fakturę lub pełny raport. Iris pozwala uniknąć marnowania czasu na wysyłanie e-maili dzięki automatyzacji przepływu pracy od zlecenia do zatwierdzenia. Dlatego nie ma miejsca na błędy ludzkie i nie ma potrzeby nawigowania przez tysiące e-maili w celu znalezienia projektu. Z Iris, jesteś w stanie uzyskać dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca, nawet z telefonu komórkowego.

Więc, jakie są nowości?

translator

Jednym z ostatnich ulepszeń Iris jest moduł raportów, gdzie można uzyskać informacje na temat języków, których używasz i kto składa wnioski w organizacji, a nawet w grupie. Iris pozwala na wykonanie trzech rodzajów raportów opartych na

  1. Wydatków
  2. Faktury
  3. Projekty

Kolejną nowością w Iris, pochodzącą z opinii naszych użytkowników, jest pole instrukcji projektowych. Podczas generowania wyceny możesz teraz umieścić w nim wszelkie instrukcje, wyjaśnienia lub informacje, na które chciałbyś, abyśmy zwrócili szczególną uwagę.

Jak wygenerować zapytanie ofertowe w IRIS?

Wiemy, że dla każdego, kto kiedykolwiek pracował nad projektem tłumaczeniowym, przemieszczanie się pomiędzy kierownikiem projektu, tłumaczem, korektorem i projektantem może szybko stać się bólem głowy, dlatego zdecydowaliśmy się poświęcić znaczną ilość czasu i zasobów, aby stworzyć solidną platformę, która pozwoli Państwu zachować porządek w komunikacji i prawidłowo przydzielać zadania.

Klaudia Zielińska

Redakcja vincecarter.pl

Zobacz również