img

Studium przypadku: Brouwer Labs koncentruje się na osiągnięciu pozycji lidera w dziedzinie zdrowia zwierząt

Dzięki ponad 40-letniej obecności na rynku rozwinęli oni pionierską technologię na rynku przeciwpasożytniczym na całym świecie.

Brouwer jest firmą koncentrującą się na produkcji, dystrybucji i sprzedaży produktów zdrowotnych dla zwierząt. Ich produkty są eksportowane do ponad 30 krajów.

Brouwer był pierwszym argentyńskim laboratorium zdrowia zwierząt, które uzyskało certyfikat ISO 9001. Brouwer odnotowuje średni roczny wzrost na poziomie 82%. Jest liderem w dziedzinie zdrowia zwierząt towarzyszących, bydła i żywienia zwierząt w Argentynie.

W 2010 roku firma Brouwer skontaktowała się z Idea Translations, w ramach strategicznego ukierunkowania na eksport i dystrybucję swoich produktów na rynki poza Ameryką Łacińską. Nasza współpraca rozpoczęła się od małego projektu pilotażowego i przerodziła się w pełnowymiarowe partnerstwo, którego celem było usprawnienie komunikacji o produktach firmy oraz przyspieszenie procesu rejestracji i dostępu do rynku. Tłumaczymy dokumentację, informacje o opakowaniach, stronę internetową oraz wszelkie informacje marketingowe, których celem jest ich dynamiczny rozwój na całym świecie. Idea Translations jest kluczowym partnerem umożliwiającym rozwój firmy Brouwer.

Obecnie pracujemy nad naszym najtrudniejszym jak dotąd projektem: rozwojem biblioteki e-learningowej w dwóch językach.

Stworzyliśmy 10 kursów e-learningowych dotyczących najlepiej sprzedających się produktów firmy, dostępnych dla pracowników i dystrybutorów. Ich celem jest lepsze zrozumienie produktów firmy, z naciskiem na kluczowe innowacje, które wyróżniają firmę Brouwer na tle innych laboratoriów.

Idea Translations i Brouwer współpracują na rzecz globalnego wzrostu poprzez wielokanałowe podejście:

Sprzedaż - Materiały marketingowe i sprzedażowe we wszystkich językach dla ponad 30 krajów, w których zarejestrowano produkty.

Regulacje prawne - Tłumaczenie i adaptacja treści regulacyjnych w celu szybkiego zatwierdzania nowych zgłoszeń, co zapewnia kluczową przewagę czasową dla innowacyjnych produktów.

Szkolenia - tworzenie, tłumaczenie i adaptacja treści e-learningowych dla pracowników i dystrybutorów, aby lepiej rozumieli oni kluczowe wyróżniki produktów Brouwer, w celu poprawy ich umiejętności sprzedaży i lepszego zrozumienia, dlaczego są one prawdziwym sukcesem.

Justyna Kalinowska

Redakcja vincecarter.pl

Zobacz również